Arama
Flitreler
Kapat

Satış Sözleşmesi

Gizlilik Taahüdü

 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahısların verilmez.

Sitemizde bulunan Sipariş ve Bize ulaşın formları, www.omeraga.com tarafından sipariş işlemlerinizin takibi ve onayı amacıyla kullanılır. İletişim bilgileriniz ise sadece zorunlu hallerde size ulaşmak için kullanılacaktır.

Üye olurken kaydettiğiniz kişisel bilgileriniz (ad,e-posta adresi, posta adresi, telefon bilgileriniz vb.) kesinlikle üçüncü şahıslara ve kuruluşlara verilmez.

Sitemizde müşteri bilgileri üçüncü şahısların erişmesinden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik sistemi kullanılır. 128 Bit SSL uluslararası bir standarttır. SSL Nedir ?

Sitemiz sizin güvenliğiniz için browser programının kredi kartı numaranızı saklamasını engeller.

Sitemizde bulunan Sipariş ve Bize ulaşın formları, sipariş işlemlerinizin takibi ve onayı amacıyla kullanılır. İletişim bilgileriniz ise sadece zorunlu hallerde size ulaşmak için kullanılacaktır.
 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Güvenli bölgede olduğunuzu nasıl anlarsınız? 
 
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) adres çubuğunun yanında veya alt kısmında bir anahtar göreceksiniz.
 
Bu anahtar tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz ve aldığınız bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünemeyeceğini doğrular.
 
Alışverişle İlgili Genel Konular 
 
1. www.omeraga.com'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.
2. KDV oranları %8 'dir.
3. Kullandığınız sistemin aşağıdaki koşullara uygun olmasına dikkat ediniz: Browser'ınız JavaScript ve cookie kabul etmeli; secure connection açık olmalı; tercihen Internet Explorer ve Netscape 4.0 ve üstü kullanılmalıdır.
 
Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu halde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu  hizmet@omeraga.com 'a e-mail ile bildiriniz.